Skip to Content

Oyunları Derslerde Nasıl Kullanırız?

Aşağıdaki linklere tıklayarak oyun tabanlı öğrenme üzerine hazırlanmış olan videoları izleyebilirsiniz. Eğer sizlerinde elinde oyun tabanlı öğrenme ile ilgili materyaller (oyun, video, sunum vb.) varsa, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

  • Büyük Kolej İlköğretim Matematik öğretmenleri sayın Hakan Manka ve Gönül demirel ile gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliğin videosu aşağıdadır. Bu videoda amacımız, öğrencilere oyun oynarak matematiği nasıl sevdirebileceğimizi göstermektir. 

  • Büyük Kolej, İlköğretim Matematik Öğretmeni sayın Hakan Manka ile oyun tabanlı öğrenme üzerine videoya aşağıda ulaşabilirsiniz. Bu videoyu çekme amacımız; yakın zamanda tüm okullarda yaygın olarak kullanılacak olan akıllı tahtaları ve oyunları derslerimizde nasıl kullabileceğimizi açıklamaktır.

  • Ankara Namık Kemal İlköğretim Okulu öğretmeni Tuğba Altan ile oyun tabanlı öğretim hakkında gerçekleştirmiş olduğumuz video aşağıdadır. Bu videodaki amacımız devlet okullarında da oyun tabanlı öğretimin rahat bir şekilde kullanlmasını yaygınlaştırmaktır.